banner69
20 Eylül 2014 Cumartesi

BALIKESİRSPOR KÜME DÜŞERSE NE OLUR?

KİMLER KAZANDI, KİMLER KAYBETTİ

Balıkesir Ticaret Odası'nda seçimi kazanan Fahri Ermişler liderliğindeki Değişim Platformu'nun tam listesi şöyle:

10 Mayıs 2013 Cuma 11:03
 KİMLER KAZANDI, KİMLER KAYBETTİ

1 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 70- YAVUZ : 63)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

İSMAİL HAKKİ SANDIKÇI (MECLİS ASIL ÜYESİ)

ZEYBEK YAYIN DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASIL ÜYESİ)

KARESİ RADYO ve TELEVİZYON YAYİNCİLİK ANONİM ŞTİ. (MECLİS ASIL ÜYESİ)

CEMAL BOZTAŞ (TURUNCU BİLGİSAYAR) (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

NETCOM BİLGİSAYAR VE BÜRO MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ZİRVE ELEKTRONİK BİLGİ İŞLEM ÖZEL EĞİTİM İNŞAAT TAAHHÜT GİDA İHTİYAÇ MADDELERİ BASIN YAYIN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ( MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SELİM İNAL

 

2 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 180- YAVUZ : 145)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

RAVİNİ MERMER PAZARLAMA VE İHRACAT SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ  (MECLİS ASIL ÜYESİ)

KIRIMLI BOYA VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASIL ÜYESİ)

PAKCAM KERESTECİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞTİ (MECLİS ASIL ÜYESİ)

ALİ OCAKTAN (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

BAL-DEM METAL İNŞAAT EMLAK GIDA TURIZM TEKSTIL OTOMOTIV SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ERAY TEKNİK ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT DAYANIKLI TÜKE-TIM MALLARI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AVCI MOZAİK İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

3 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 53- YAVUZ : 38)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

HÜ-DAĞ METAL İNŞAAT TAAHHÜT HIRDAVAT PAZARLAMA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ )

DOSAN TİCARİ BUZDOLABI İMALİ GIDA TEMİZLİK MADDESİ TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT VE TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ( MECLİS ASİL ÜYESİ )

EGELİFT ASANSÖR MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

FATİH ALPTEKİN (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DEMİRLER DÖKÜM SANAYİ KATODİK KORUMA MALZEMELERİ İMALATI PAZARLAMA TİCARET LİMÎTED ŞİRKETİ

 

4 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 84- YAVUZ : 112)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BALIKESİR ONUR OFSET MATBAACILIK REK. ORG. HAV. FİŞ. AV. TİC. LTD. ŞTİ.         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

CAMCIOĞLU PALET NAKLİYE HAYVANCILIK ORMAN ÜRÜ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALPER ÇAKI     (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

HAKAN DÖNERTAŞ  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SELAHATTİN ÖZGEN        (MECLİS YEDEK ÜYESİ) AYFA KUYUMCULUK OTOMOTİV MAKİNA DAY. TÜK. MALLARI TİC. LTD. ŞTİ.

 

5 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 146- YAVUZ : 122)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

YUSUF ÜÇDOĞRUK (MECLİS ASİL ÜYESİ )

YILMAZ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ )

HASAN BAHÇIVANOĞLU (BAHÇIVANOĞLU TİCARET) (MECLİS ASİL ÜYESİ )

BALIKESİR KOZA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

MURAT ORUÇ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

BAL KONUK İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV SANAYİ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ )                                                    DOKA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

6 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 54- YAVUZ : 52)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ŞELALE HARFİYAT LOJISTIK NAKLIYE TAŞIMACILIK İNŞAAT YAPI MALZEMELER! MADENCİLİK HAZIR BETON SANAYİ VE TİCARET LIMİTED ŞIRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YETİMOĞLU İNŞAAT NAKLİYE HAFRİYAT YIKIM VE TAAHHÜT İŞLERİ SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AYHAN KURUCA (LİDER TELEKOMÜNİKASYON) (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YOLASIĞMAZLAR HAFRİYAT İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ )

SINIRLI SORUMLU ATATEPE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SAFİR ÜÇELDAŞ ZEMİN ETÜT SONDAJ   (MECLİS YEDEK ÜYESİ )

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK ITHALAT İHRACAT SANAYİ VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

FATİH DOĞRU VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

 

7 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 49- YAVUZ : 80)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KARAHALLILAR OTOMOTİV AKARYAKIT DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC. A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

GÜNEŞ TRAKTÖR OTOMOİV TARIM HAYV. PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

EMİN KALELİ OTOMOTİV TARIM İTH. İHR. SAN. VE TİC. LİMİTE D ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SEMİH ÖZPINAR (MECLİS YEDEK ÜYESİ) ÖZOP OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTE D ŞİRKETİ

 

8 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 41 - YAVUZ : 52)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KARESİ AKARYAKIT DAĞITIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

CANDEMİRLER PETROL ÜRÜNLERİ NAK. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BİLSEM PETROL ÜRÜNLERİ VE MADENİ YAĞ TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TOPALAK AKARYAKIT VE YEM SANAYİ TİC. A.Ş. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

BALIKESİR MAHRUKATÇILAR  KÖMÜR DAĞITIM SAN. TİC. A.Ş.

 

9 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 159- YAVUZ : 180)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KULA YAĞ VE EMEK YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇİÇEK YAĞ HAS UN VE YEM FABRİKALARI A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ARD ATILIM TARIM GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YÜCEL TOPTAN ET TİCARET VE TURİZM SAN. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DİKİCİ SÜT ÜRÜNLERİ HAYVAN VE HAYVANSAL GIDA SA. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MESUT KUŞKU (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADNAN KULALI

 

10 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 162- YAVUZ : 141)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ÖZKAYMAK KURUYEMİŞ ŞEKERLEME GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BALIKESİR KAHVECİ GIDA İMALAT PAZARLAMA DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

VELİ BÜYÜKGÜLDALI (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÖZATEŞ TOPTAN GIDA MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ )

BALIKESİR SEDA GIDA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İNŞAAT TURİZM PETROL İHRACAT VE İTHALAT UMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ )

BACANAKLAR GIDA VE TÜKETİM MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ )

MUMCU SÜT MAMÜLLERİ VE GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

11 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 65- YAVUZ : 63)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

BALIKESİR GAZ SATIŞ ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

RİFAT KÖYBAŞIOĞLU ( MECLİS ASİL ÜYESİ)

GÜLENÇ ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ( MECLİS YEDEK ÜYESİ)

İBİŞLER ZÜCCACİYE VE ÇELİK RAF SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

FAHRİ ÖZ (BURAK ZÜCCACİYE)

 

12 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 59- YAVUZ : 48)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

MURAT ŞUMLU (SEVİNÇLER MAĞAZASI) (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MURAT ADISANOĞLU (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÖMER FARUK TOPLU (TOPLU KONFEKSİYON)  (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AKIBATLAR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞTİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SOYDAN HAZIR GİYİM İNŞAAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MODENA AYAKKABI DAYANİLI TÜKETİM MALLARİ DERİ MAMÜLLERİ TEKSTİL PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

UÇARLAR GİYİM SANAYİ PAZARLAMA VE TİC.ANONİM ŞTİ

 

13 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 41- YAVUZ : 38)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KOMANDO AV MALZEMELERİ VE SARRAFLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YERCE FOTOĞRAFÇILIK TURİZM YAT KOTRA VE REKLAMCİLİK MEDİKAL VE TİBBİ MADDELER SANAYİ VE TÎCARET LİMİTED ŞİRKETÎ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KURTDERELİ TİCARET VE SPOR MALZEMELERİ LİMİTED ŞTİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

EMİN DEMİRCİ (DEMİRCİ SPOR MAĞAZASI) (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

UNİGÜN GIDA TEMİZLİK VE TÜKETİM MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

14 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 79- YAVUZ : 78)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

BALKES NAKLİYE VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÖZKAN SAVRAN (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AKKA TAŞİMACİLİK LOJİSTİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

İDEAL-TUR TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT OTOMOTİV ELEKTRİK ELEKTRONİK TEMİZLİK VE YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MECLİS YEDEK ÜYESİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SEMİH CAN (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SINIRLI SORUMLU BALIKESİR AYŞEBACI MİNİBÜSÇÜLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

ÖZKIRCA VİNÇ-NAKLİYE HİZMETLERİ BİLGİSAYAR OTOMOTİV İNŞAAT AKARYAKİT GİDA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LIMİTED ŞIRKETI

 

15 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 54- YAVUZ : 44)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ERGÜVEN M EGA YILDIZ TURİZM OTEL TAŞİMACİLİK RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ GİDA TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ( MECLİS ASİL ÜYESİ )

AHMET AYHAN KAVUŞ ( MECLİS ASİL ÜYESİ )

TÜFEKÇİOĞLU TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞTİ ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

İSMAİL SEMİH KIRMIZIOĞLU ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

SARGIN HÖŞMERİMLERİ SÜT ÜRÜNLERİ GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

16 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 103- YAVUZ : 121)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

RECAİ GÜRCAN (MECLİS ASİL ÜYESİ)

İBRAHİM SAVAŞ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALTIN AKGÜN KUYUMCULUK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.  (MECLİS ASİL ÜYESİ)

İSKAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AHMET İŞLEK (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

HASAN TAHTACI (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AHMET YÖRÜK

 

 

17 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 48- YAVUZ : 47)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ÜMİT DEMİRBAŞ (DEMİRBAŞ MİMARLIK VE İNŞAAT) ( MECLİS ASİL ÜYESİ )

PARK TİCARET VE TURİZM İŞLETMECİLİK ANONİM ŞİRKETİ BALIKESİR ŞUBESİ ( MECLİS ASİL ÜYESİ )

BARTU ASLAN ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

MURAT AVCIALP İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK NAKLİYAT ( MECLİS YEDEK ÜYESİ )

YAPI MALZEMELERİ EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MURAT ALBAYRAK

 

18 NOLU MESLEK KOMİTESİ

(ERMİŞLER: 97- YAVUZ : 79)

 

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

TERMİNAL TEMİZLİK GÜVENLİK TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YDS ÖZEL YABANCI DİL BİLGİSAYAR EĞÎTİM HİZMETLERİ TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

HİBOT EĞİTİM TİCARET SANAYİ İNŞAAT VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YILMAZ SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (ÖZEL BALIKESİR HASTANESİ) (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ESMA ÖZEL EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SEVGİ DÜĞÜN SALONU DAVET ORGANİZASYON ÇİÇEKÇİLİK RESTAURANT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZTEM TEMİZLİK BİLGİSAYAR OTOMASYON HİZMETLERİ MUTFAK SERVİSİ TAŞIMACILIK SERVİSİ SAYAÇ OKUMA ÇEVRE DÜZENLEME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

 

Not: 4, 7, 8, 9 ve 16 nolu komitelerdeki şirketler Mahmut Yavuz'un listesinden seçimi kazanarak BTO Meclisine girdi. Bu komitelerin dışındaki diğer komitelerde Fahri Ermişler'in listesindeki şirketler BTO Meclisi'nde yer aldı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

?BALIKESİR YEREL GAZETELERİNİ ALIYOR MUSUNUZ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV